Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Z kobietami wielka bieda, lecz bez kobiet żyć się nie da... - SP Górecko Stare

Dzień KobietDzień Kobiet jest w naszej szkole dniem wyjątkowym i bardzo uroczystym. We wtorek, 10 marca nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie zgromadzili się aby obejrzeć pełną humoru część artystyczną zatytułowaną "Z kobietami wielka bieda, lecz bez kobiet żyć się nie da". Młodsi uczniowie zaprezentowali różnice między kobietą a mężczyzną, starsi zaś odegrali skecz pt. "Babeczki". Zarówno treść przedstawienia, piosenki jak i charakteryzacja aktorów wzbudziła uśmiech na twarzach publiczności. Emocjonującym punktem programu było ogłoszenie wyników wyborów Miss oraz Vice Miss Szkoły zorganizowanych z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Podczas akademii dokonano koronacji, wręczenia szarf oraz nagród zwyciężczyniom konkursu. Uroczystość zwieńczyły życzenia i rozdanie słodkich upominków żeńskiej części naszej szkoły. Nad całością czuwała pani Małgorzata Ostasz.

Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet
Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet
Inwestycje Gminne