Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Artykuły

Sukcesy w Indywidualnym Tenisie Stołowym - Gimnazjum Majdan Nepryski

Sukcesy w Indywidualnym Tenisie StołowymPrzełom października i listopada 2016 był sportową rywalizacją w Indywidualnym Tenisie Stołowym na szczeblu gminnym, międzygminnym i powiatowym.

Z naszej szkoły w gimnazjadzie gminnej wzięło udział 10 zawodników - dziewcząt i chłopców: Magdalena Szponar, Malwina Nakapała, Izabela Biszczanik, Ewelina Nakapała, Wiktoria Momot, Karol Trześniowski, Michał Haczykowski, Jakub Serafin, Kamil Buczkowski i Filip Nieścior. Udział w turnieju odbywał się do dwóch przegranych meczy.

Sukcesy w Indywidualnym Tenisie StołowymGminę reprezentowali na kolejnym szczeblu uczniowie, którzy zajęli miejsca I - V pośród gimnazjów. W kategorii dziewcząt II miejsce - Magdalena Szponar, III miejsce - Malwina Nakapała, V miejsce - Ewelina Nakapała, natomiast w kategorii chłopców Kamil Buczkowski zdobył miejsce I, Filip Nieścior - II miejsce, Michał Haczykowski - III miejsce, Karol Trześniowski - V miejsce.

Turniej miał na celu wyłonienie reprezentacji spośród wygranych do kolejnego szczebla, który odbył się w Lipinach Dolnych. Uczennica klasy III Magdalena Szponar wywalczyła awans do powiatu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Inwestycje Gminne