Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Artykuły

Podsumowanie konkursu bożonarodzeniowego - Gimnazjum Majdan Nepryski

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Podsumowanie konkursuSłowami Jana Pawła II rozpoczęło się 8 grudnia uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w tegorocznym konkursie bożonarodzeniowym, który zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie.

Jury oceniało i nagrodziło prace w kategorii plastycznej i kategorii literackiej. Spośród uczniów Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Majdanie Nepryskim zostali nagrodzeni: Agata Kostrubiec z klasy I, Nikola Kusiak i Szymon Knap z klasy III za prace literackie na temat: "Moje Boże Narodzenie" oraz Julia Bieg, Wiktoria Buczkowska oraz Emilia Szmul z klasy II za dekoracje świąteczne. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne upominki. Spotkanie uprzyjemnił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Państwa Anny i Mariana Wasiołków z Majdanu Nepryskiego.

Warto wspomnieć, że pieniądze uzyskane ze sprzedaży prac konkursowych zostaną przekazane przez Józefowski Caritas na pomoc dzieciom z przedszkola na Ukrainie. Zatem raz kolejny nasi uczniowie okazali się niezawodnymi wolontariuszami.

Podsumowanie konkursu Podsumowanie konkursu Podsumowanie konkursu
Podsumowanie konkursu Podsumowanie konkursu Podsumowanie konkursu
Inwestycje Gminne