Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Karnawał czas zacząć! Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Stanisławowie

Karnawał czas zacząć!Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez szkolnych, w naszej szkole odbyła się w środę 11 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Korytarz szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami, serpentynami i śnieżynkami zachęcał do szampańskiej zabawy.

Całą zabawę rozkręcił DJ GARFII, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. Piosenki na pewno się podobały sądząc po ilości tańczących na parkiecie uczniów. DJ zorganizował i przeprowadził wiele ciekawych zabaw, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci. Sprawiły one wszystkim radość i urozmaiciły całą zabawę choinkową.

Większość uczestników choinki postarało się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: Spongebob, kot, księżniczka, biedronka, pirat, pszczółka, kowboj rodem z Dzikiego Zachodu i wiele, wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. Zabawa karnawałowa nie odbyłaby się również bez wybrania królowej i króla balu, którzy, po burzliwych obradach jury, zostali nagrodzeni. Z przyznanych tytułów cieszyli się Michalina Słupska (kl. V) oraz Kacper Kmieć (kl. II). Szczególną radość sprawiło dzieciom pojawienie się Mikołaja z workiem pełnym prezentów.

Rada Rodziców i obecne na zabawie mamy zapewniły wszystkim uczestnikom smaczny posiłek oraz ciasto, owoce, cukierki i soki.

Zabawa choinkowa udała się doskonale, a dzieci i uczniowie zmęczeni, ale pełni wrażeń, rozeszli się do domów.

Karnawał czas zacząć! Karnawał czas zacząć! Karnawał czas zacząć!
Karnawał czas zacząć! Karnawał czas zacząć! Karnawał czas zacząć!
Karnawał czas zacząć! Karnawał czas zacząć! Karnawał czas zacząć!
Inwestycje Gminne