Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stanisławowie

Dzień Babci i DziadkaUroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka to tradycja kultywowana w naszej szkole od lat. Ponieważ w tym roku ta miła uroczystość wypada w czasie ferii zimowych, w związku z tym odbyła się ona w naszej szkole 12 stycznia. Również i tym razem zostało na nią zaproszone zacne grono Babć i Dziadków naszych uczniów. Dyrektor szkoły pani Mariola Kudełka powitała licznie przybyłych gości, kierując do nich wiele ciepłych słów oraz życząc im dużo zdrowia, pogody ducha, zadowolenia i pociechy z wnuków. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie a przy okazji wyrazić swoją miłość, przywiązanie oraz wdzięczność za opiekę i poświęcenie. Dziadkowie podziwiali zarówno talenty aktorskie jak i wspaniałe stroje swoich wnuków. Brawom nie było końca. Wnuczęta przygotowały również własnoręcznie wykonane upominki, które wraz z życzeniami wręczyły swoim babciom i dziadkom.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek, w czasie którego nie zabrakło oczywiście wspaniałego tortu. Uroczystość dostarczyła zebranym wielu niezapomnianych wzruszeń i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Nad całością czuwały wychowawczynie klas 0-3 oraz Klubu Malucha.

Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Inwestycje Gminne