Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Uczniowie naszej szkoły jako wolontariusze WOŚP - SP Stanisławów

Wolontariusze WOŚPW niedzielę 15 stycznia 2017 r. odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W Józefowie w tym dniu na ulice wyszło 18 wolontariuszy – wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy kwestowali pod czujnym okiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Anny Adamczuk-Borys. W ulicznej kweście  na terenie Stanisławowa wzięli udział Michalina Słupska i Oskar Gierczak.

Kolorowa puszka WOŚP szybko się zapełniała. Każdy darczyńca otrzymał charakterystyczne czerwone serduszko i przyklejał je do ubrania. Było wesoło, miło i życzliwie. Wiedzieliśmy, że cel jest szczytny.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli WOŚP i zapraszamy za rok!

Inwestycje Gminne