Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Dzień świętego Walentego to dzień dobry dla każdego! - SP Stanisławów

Walentynki 2017Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa. We wtorek  14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych – popularne Walentynki.  Samorząd Uczniowski przygotował się do tego szczególnego dnia – do specjalnej skrzynki każdy mógł wrzucić walentynkę dla swojego wybranka lub wybranki, rozprowadzane były także walentynkowe kartki. Uczniowie zwłaszcza ci najmłodsi nie mogli doczekać się listonosza, który dotarł do naszej szkoły i wręczył pocztę walentynkową.

Szczególe podziękowania należą się Michalinie Słupskiej i Mateuszowi Podolakowi z klasy V dzięki którym poczta dotarła do zaadresowanych osób. Samorząd Uczniowski nie zapomniał o Dyrekcji Szkoły, naszych kochanych nauczycielach oraz o osobach z obsługi szkoły, wręczając im wykonany własnoręcznie koszyczek ze słodkim upominkiem w kształcie serca.

Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili.

Inwestycje Gminne