Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Walentynki 2017 - SP Majdan Nepryski

WalentynkiWe wtorek 14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Walentego. Jest to dzień w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem  imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panią Beatą Harasiuk i panią Joanną Łepik. Czerwony strój uczniów, odpowiedni wystrój klas, w których dominował kolor czerwony i niezliczona ilość czerwonych serc, pojawiających się w różnych miejscach szkoły podkreślił wyjątkowo sympatyczną atmosferę tego dnia. Rada SU zorganizowała w tym dniu specjalną pocztę walentynkową, aby  można było przekazać walentynkowe życzenia najbliższym. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i pracowników szkoły. To dla nich uczniowie przygotowali życzenia i skromne upominki, również w kształcie serca. Posumowaniem  tego święta był konkurs na rymowankę walentynkową, które umieszczone były na gazetce szkolnej na korytarzu. W bibliotece szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie "Walentynkowego konkursu czytelniczego". Ponadto, przy dźwiękach romantycznej muzyki,  odbyły się quizy o tematyce walentynkowej dla uczniów klas I-III i dla klas IV-VI. Laureaci otrzymali słodkie upominki w postaci serduszkowych lizaków. Moc atrakcji w zaciszu szkolnej biblioteki przygotowała pani Anna Krzaczek. Walentynki cieszą się w naszej szkole dużą popularnością i przynoszą one co roku wiele radości społeczności szkolnej.

Walentynki Walentynki Walentynki
Walentynki Walentynki Walentynki
Inwestycje Gminne