Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Konkurs fotograficzno-literacki rozpoczęty

W Polsce nie brakuje miejsc, które warto odwiedzić dlatego Szkoła Podstawowa w Józefowie, zachęca do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficzno-Literackim "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem". W ostatniej jego edycji jurorzy oceniali ponad 200 propozycji. Autorzy pomysłu liczą na podobne zainteresowanie w tym roku.

Konkurs fotograficzno-literackiGłównym celem artystycznej rywalizacji jest sfotografowanie i opisanie ciekawych miejsc w Polsce oraz zachęcenie innych do odwiedzenia tych zakątków. Zadaniem uczestników jest przesłanie jednego zdjęcia przyrody ożywionej lub nieożywionej, krajobrazu czy pejzażu wraz z opisem fotografii w formie poetyckiej albo prozatorskiej. Mogą to być wiersze, opowiadania, listy lub inne formy literackie.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na miejsce zamieszkania, zdolności fotograficzne czy literackie. Ich prace będą oceniane w czterech kategoriach: uczniów klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Propozycje są przyjmowane do 3 kwietnia, a wyniki mają być ogłoszone do 5 maja. Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wręczeniem nagród, odbędzie się 19 maja.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronach: www.ejozefow.pl, www.spjozefow.hekko.pl i www.jozefow.lublin.lasy.gov.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerami: 84 687 80 79 i 602 125 995 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne