Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Nasza "Młodzież Zapobiega Pożarom" - sukcesy uczniów SP Józefów

Młodzież Zapobiega PożaromDnia 17 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej im.Mieczysława Romanowskiego w Józefowie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klas szóstych - Natalia Szkałuba, Kinga Bżdziuch, Przemysław Kozyra, Wojciech Pużniak, Mateusz Nowak i Jakub Kasprzyk. Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności radzenia sobie w sytuacji zagrożeń. Poprzez przygotowanie się do turnieju i udział w eliminacjach uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu ratownictwa, ekologii i ochrony przeciwpożarowej.

Turniej przebiegał w obecności przedstawicieli Ochotniczej Gminnej Straży Pożarnej - pani Aleksandry i pana Dawida Łepika. W kategorii szkół podstawowych drugie miejsce zajął Przemysław Kozyra uczeń klasy 6 "b", a trzecie miejsce Natalia Szkałuba również z klasy 6 "b ".

Uczniów do turnieju przygotowała nauczycielka zajęć technicznych Maria Mielniczek. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Maria Mielniczek

Młodzież Zapobiega Pożarom Młodzież Zapobiega Pożarom Młodzież Zapobiega Pożarom
Inwestycje Gminne