Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Festiwal dla pasjonatów muzyki i śpiewu

Młodzi wokaliści chcący powalczyć o "Józefowskiego Słowika" już mogą się zapisywać do udziału w tegorocznym konkursie. Zgłoszenia do Małego Festiwalu Piosenki Dziecięcej przyjmują Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa w Józefowie.

Festiwal dla pasjonatów muzyki i śpiewuJubileuszowa, organizowana już po raz piętnasty, impreza odbędzie się 4 czerwca, a przesłuchaniom będzie towarzyszyć tradycyjny Festyn Rodzinny.

Nasza scena czeka na każdego młodego człowieka, którego pasją jest muzyka i śpiew. W naszym festiwalu nie może Was zabraknąć! - ogłaszają organizatorzy, którzy zapisy uczestników kończą 31 maja.

W festiwalu mogą wystąpić zespoły lub soliści w trzech grupach wiekowych: od 3 do 6 lat, od 7 do 9 lat oraz od 10 do 12 lat. Każdy z uczestników powinien przygotować jeden utwór z własnym akompaniamentem lub półplaybeckiem. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymają statuetki "Józefowskiego Słowika" oraz nagrody finansowe, a najlepszy wykonawca otrzyma Grand Prix.

Zgłoszenia należy przesyłać tradycyjną pocztą na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Krótka 9, 23-460 Józefów, z dopiskiem: 15. Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerami: 84 687 80 79 lub 687 81 22.

Festiwalowe zaproszenie jest skierowane również do laureatów poprzedniej edycji imprezy, którzy wystąpią w "Koncercie wspomnień". Ich zgłoszenia powinny być opatrzone dopiskiem "Laureat".

Jednocześnie organizatorzy zachęcają do kibicowania artystom oraz zabawy na Festynie Rodzinnym. W programie m.in.: koncerty, konkursy dla dzieci i karuzela niespodzianek, a zabawie będzie towarzyszyć degustacja domowych smakołyków. Dochód z festynu, zgodnie z wieloletnią już tradycją, zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne