Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Sukcesy naszych uczniów - SP Majdan Nepryski

Sukcesy naszych uczniówDnia 11 maja 2017 r. troje uczniów z klas II i III naszej szkoły wzięło udział w XV edycji międzygminnego konkursu "Mistrz ortografii klas II-III". Po napisaniu dyktand "najeżonych" trudnościami ortograficznymi, okazało się, że Mistrzem ortografii klas II i zdobywczynią pucharu została Ania Koman. Natomiast wśród uczniów klas trzecich miejsce III zajął Rafał Puźniak, uczeń klasy III b. Uczniów przygotowały panie: Joanna Łepik. Betata Harasiuk, Małgorzata Czerwieniec.

Dnia 17 maja 2017 r. odbył się również międzygminny konkurs ortograficzny "Super Ortografista kl. IV – VI". Z naszej szkoły udział brały następujące uczennice: Julia Chodara – kl.VI, Martyna Puźniak – kl. VI, Dominika Oleszczak - kl. V, Gabriela Kozyra kl. IV.

Sukcesy naszych uczniówUczestnicy pisali dyktanda pełne "pułapek" ortograficznych. W trudnej rywalizacji zwycięzcą okazała się Dominika Oleszczak zdobyła puchar i tytuł "Super Ortografisty kl. V".

Dnia 5 maja 2017 r.odbył się MOK "Mały konkurs recytatorski", w którym także brali udział   nasi uczniowie: Julia Chodara, Alicja Nieścior kl.VI; Jakub Garbiec, Ameli Kołodziej kl. V; Gabriela Kozyra kl. IV. Wyróżnienie otrzymała uczennica kl.VI – Alicja Nieścior. Uczniów przygotowała pani Anna Gontarz. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukcesy naszych uczniów Sukcesy naszych uczniów Sukcesy naszych uczniów
Inwestycje Gminne