Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

V Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego "I AM GOOD AT ENGLISH" - SP Józefów

V Międzyszkolny Konkurs z Języka AngielskiegoUczniowie Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego również w tym roku reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego "I AM GOOD AT ENGLISH" w Bodaczowie. W tegorocznej edycji konkursu dla klas I-III szkoły podstawowej wzięło udział 23 uczniów z sześciu szkół. Uczestnicy pisali test, który sprawdzał wiedzę z zakresu słownictwa, gramatyki, czytania, pisania oraz wiedzę o kulturze Wielkiej Brytanii.

W konkursie wzięło udział trzech uczniów naszej szkoły zdobywając:

  • III miejsce - Julia Bździuch z klasy III a
  • wyróżnienie - Martyna Bednarczyk z klasy III a
  • Jakub Bednarczyk z klasy II a

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów z języka angielskiego. Uczniów do konkursu przygotowała pani Ewa Buczkowska.

Inwestycje Gminne