Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 - SP Stanisławów

Ten, co kształci serca i umysły młode,
ten, co ścieżki życia pokoleń toruje,
tylko z kwiatu wdzięczności
może mieć nagrodę,
tylko z postępków,
których przykłady wskazuje...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17. W swoim wystąpieniu pani dyrektor Mariola Kudełka przypomniała wszystkie sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów, jakie odnieśli w różnych konkursach i zawodach w mijającym roku. Podkreśliła, że jest to duża zasługa zarówno nauczycieli jak i rodziców, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły, troszczyli się o rozwój i wychowanie swoich dzieci. Zwróciła się także do nauczycieli, dziękując im za przekazywanie wiedzy, cierpliwość, a także oddawanie każdego dnia cząstki swojej nauczycielskiej mądrości.

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zaangażowani w pracę na rzecz szkoły otrzymali nagrody oraz dyplomy, zaś rodzice uczniów mających wysoką średnią ocen otrzymali listy gratulacyjne. Sportowcem Roku w kategorii dziewcząt została Justyna Momot, natomiast w kategorii chłopców Dawid Mazur; Czytelnikiem Roku w kategorii kl. I-III została Agata Gontarz, natomiast w kategorii kl. IV-VI Oskar Gierczak. Specjalne wyróżnienie za aktywne promowanie czytelnictwa trafiło do Julii Podolak. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę na różnych uroczystościach gminnych i państwowych: Julia Podolak, Maja Dobek i Piotr Dobek. Nagrodzeni zostali także ci, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły w ramach Samorządu Uczniowskiego: Michalina Słupska i Oskar Gierczak.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji. Uczniowie w radosnych nastrojach udali się do klas na ostatnie przed wakacjami spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Inwestycje Gminne