Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Zapisy na EKO-festiwal rozpoczęte

Festiwali w Polsce nie brakuje, ale te z wieloletnią historią cieszą się szczególną popularnością. W tej grupie jest Festiwal Kultury Ekologicznej w Józefowie, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia. Impreza odbędzie się w drugiej połowie sierpnia, a lista wykonawców, którzy chcą w nim w wystąpić, właśnie została otwarta.

Zapisy na EKO-festiwal rozpoczęteW konkursie, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, mogą wziąć udział amatorzy i profesjonaliści rozpoczynający karierę artystyczną, w wieku co najmniej 15 lat.

W zgłoszeniu, z płytą z nagranymi utworami, należy podać m.in. opis swojego występu, krótką charakterystykę zespołu bądź solisty i nazwę instytucji rekomendującej. Wypełnioną kartę zgłoszeniową, którą można pobrać ze strony www.ejozefow.pl, należy przesłać na adres organizatora, czyli Miejskiego Ośrodka Kultury, ul. Krótka 9, 23-460 Józefów. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 84 68 78 122.

Przesłane materiały oceni jury, które przyzna nominacje do finałowych przesłuchań. Zespoły będą mieć na swój występ około 30 minut, natomiast soliści powinni przygotować 20-minutową prezentację.

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane do 4 sierpnia. W ciągu tygodnia komisja artystyczna ma ogłosić listę nominowanych, a same przesłuchania odbędą się 19 sierpnia na scenie plenerowej "Pod sosnami" w Józefowie. Jedną z nagród EKO-Festiwalu jest nominacja do finału Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne