Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Dzień życzliwości - SP Józefów

"Im bardziej jesteśmy życzliwi,
tym bardziej jesteśmy szczęśliwi".

Dzień życzliwości21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości. W tym roku Szkoła Podstawowa im. M. Romanowskiego w Józefowie aktywnie włączyła się w obchody tego wspaniałego święta. Już dzień wcześniej na korytarzach szkolnych pojawiły się hasła oraz gazetka mówiąca o życzliwości na co dzień. W świetlicy szkolnej odbyły się pogadanki "Jak być życzliwym". Tego dnia w naszej szkole dominował kolor żółty i wszyscy starali się być dla siebie nawzajem życzliwi. Podczas przerw przeprowadzono wywiad na temat: "Kto to jest człowiek życzliwy", uczniowie na karteczkach zapisywali swoje myśli z których powstało słoneczko życzliwości. Prowadzone były również zabawy integrujące ze śpiewem.

Życzymy oby takich dni w naszej szkole było jak najwięcej. Nad przebiegiem Dnia Życzliwości czuwały panie Beata Droździel i Jolanta Lal-Szkałuba.

Dzień życzliwości Dzień życzliwości Dzień życzliwości
Dzień życzliwości Dzień życzliwości Dzień życzliwości
Dzień życzliwości Dzień życzliwości Dzień życzliwości
Dzień życzliwości Dzień życzliwości Dzień życzliwości
Inwestycje Gminne