Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie

Native speaker w Szkole Podstawowej w JózefowieW ramach prowadzonych przez Samorząd Uczniowski spotkań z ciekawymi ludźmi 22 listopada w naszej szkole gościli przedstawiciele szkoły językowej Bacalarus z Zamościa. Na apelu wyświetlili prezentację zachęcającą do nauki języków obcych. Dyrektor szkoły pani Gabriela Monastyrska zapoznała wszystkich uczniów z działalnością i organizację zajęć w swojej placówce. Jednym z przybyłych gości był rodowity Anglik, który nawiązał doskonały kontakt z dziećmi, mówiąc wyłącznie w języku angielskim. Dzięki temu uczniowie mieli szansę porozmawiać z native speakerem. Dodatkową atrakcją były zajęcia, które przeprowadzili w kilku oddziałach. W klasach młodszych zaprezentowali przedstawienie "Rzepka". Natomiast uczniowie klas gimnazjalnych uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez native speakera ubranego w kilt – tradycyjny strój szkocki. Poznali obyczaj picia i parzenia angielskiej herbaty, w którym aktywnie uczestniczyli. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że zaowocują wzrostem umiejętności i zaangażowania w naukę języków obcych.

Organizatorem spotkania przedstawicieli szkoły Bacalarus z uczniami naszej szkoły była pani Alicja Biszczanik.

Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie
Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie
Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie
Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie Native speaker w Szkole Podstawowej w Józefowie
Inwestycje Gminne