Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Święto Pluszowego Misia - SP Majdan Nepryski

Święto Pluszowego MisiaKażdy z nas posiada lub posiadał pluszowego misia, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem. Często jest przyjacielem wspólnych zabaw, powiernikiem problemów, a nawet lekarstwem na nocne koszmary. Mimo pojawiających się wciąż nowych zabawek, chyba nikt nie wyobraża sobie świata bez tego milusińskiego pluszaka.

Dnia 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ponieważ w tym roku ten dzień przypadł na sobotę, w naszej szkole uczciliśmy to święto 28 listopada. Tego dnia uczniowie klas młodszych oraz przedszkolaki przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki. Różnokolorowe, mięciutkie i puchate misie towarzyszyły nam podczas lekcji i wspólnej zabawy. Odbył się apel, podczas którego z programem artystycznym wystąpiły najmłodsze dzieci w naszej szkole - grupa 3,4,5-latków oraz 6-latków. Z tej też okazji został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pod tytułem "Mój Przyjaciel-Miś" skierowany do uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Spośród wielu pięknych prac nagrodzono te, które wyróżniały się pod względem estetyki, pomysłowości, samodzielności.

Święto Pluszowego Misia Święto Pluszowego Misia Święto Pluszowego Misia
Święto Pluszowego Misia Święto Pluszowego Misia Święto Pluszowego Misia
Inwestycje Gminne