Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie6 grudnia jest dla wszystkich dzieci dniem pełnym radości i niecierpliwego wyczekiwania. W tym roku również w naszej szkole pojawił się uwielbiany przez wszystkich pan w czerwonym stroju z białą brodą. Święty Mikołaj, bo o nim tu mowa, zawitał rankiem w szkolne progi. Jego wizyta wzbudziła wiele uśmiechów i zadowolenia wśród wszystkich dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych. Oczywiście przybył on z wielką górą prezentów, którymi szczodrze wszystkich obdzielił. Oprócz przygotowanych przez Mikołaja niespodzianek, każdy otrzymał dodatkowo słodki podarunek. Radości było co niemiara. Żegnając tak znakomitego gościa, wszyscy wyrazili nadzieję, że za rok znowu odwiedzi naszą szkołę. Mikołaja w tym dniu wspierali rodzice z Rady Rodziców.

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie
Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie
Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Mikołajki w Szkole Podstawowej w Stanisławowie
Inwestycje Gminne