Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Zabawa Karnawałowa w szkole w Majdanie Nepryskim

Zabawa Karnawałowa11 stycznia 2018 roku w naszej szkole miała miejsce choinka szkolna. Uczniowie klas młodszych pojawili się w szkole nieco wcześniej od swoich starszych kolegów. W czasie zabawy w sali gimnastycznej wspólnie z maluchami bawili się animatorzy, którzy urozmaicali zabawę licznymi atrakcjami. W czasie zabawy była oczywiście przerwa na pyszny poczęstunek przygotowany przez mamy w każdej z klas. Był tez czas na wykonanie pamiątkowych zdjęć. Przebrania karnawałowe najmłodszych wymagały tego aby je uwiecznić na zdjęciach. Jak wszystko co dobre i czas przeznaczony na zabawę dla najmłodszych dobiegł końca. Tańce rozpoczęli starsi uczniowie Naszej szkoły. Dla Nich również w przerwie czekał poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Zabawa trwał do godziny 20-tej. Dziękujemy za miłe spędzenie czasu. piękną zabawę, chłopcom z klasy IIG za wspaniałą muzykę do tańca. Jesteśmy pewni, że za rok zabawa będzie również tak udana.

Zabawa Karnawałowa Zabawa Karnawałowa Zabawa Karnawałowa
Inwestycje Gminne