Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

"Ogrzej serca miłością..." - VII Koncert Noworoczny - SP Józefów

Koncert NoworocznyJuż po raz VII odbył się 18 stycznia b.r. Koncert Noworoczny. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Edyta Nieśpiał, witając przybyłych licznie rodziców, uczniów, a także zaproszonych gości i przyjaciół szkoły. Tradycyjnie już, jak w poprzednich latach, ideą koncertu była prezentacja pasji i talentów uczniów oraz efektów realizowanych w szkole projektów edukacyjnych. A trzeba przyznać było ich niemało. Bogaty repertuar i różnorodność występów zachwyciła przybyłych gości. Występy solistów przeplatały się z występami całych klas, uzdolnieni muzyczne grali na instrumentach takich jak: gitara, flet prosty i poprzeczny, ukulele, keyboard, śpiewano kolędy i pastorałki, które były wzbogacone odpowiednimi do treści strojami i choreografią. Wystąpił również chór szkolny Animato.

Jak zwykle dużo emocji  wzbudziły Jasełka odwołujące się do aktualnych problemów, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Głębokie przesłanie przedstawienia dawało do myślenia a główna myśl, że "człowiek prawdziwie bogaty to ten, któremu własne dzieci rzucają się w ramiona, kiedy ma puste ręce" skłaniało do zadumy nad swoim postępowaniem.

Wiele poruszających tekstów, nastrojowa muzyka, świąteczna scenografia pobudzały do myślenia nad wartościami, jakie są w życiu najważniejsze.

Ten pełen emocji i czaru wieczór wyzwolił we wszystkich ciepłe uczucia a serca patrzących tajały, na widok dziecięcego zaangażowania i entuzjazmu.

Społeczność szkolna składa serdeczne podziękowania partnerom projektu: Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Józefowie, Caritas Parafii Józefów oraz Radzie Rodziców.

Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny
Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny
Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny
Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny Koncert Noworoczny

Więcej zdjęć w galerii!

Inwestycje Gminne