Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Wycieczka do Lublina - SP Majdan Nepryski

Wycieczka do Lublina19.01.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. P. II w Majdanie Nepryskim na czele z panią dyrektor Marią Rysztak zdobywali Lublin.

Po wyczerpaniu zapasów Mc Donalda, krótkiej wycieczce na Zamek Lubelski i zwiedzaniu lubelskiej starówki zawojowaliśmy twierdzę "Globus". Tamże odbywał się mecz extra klasy koszykarzy MKS Start Lublin – Czarni Słupsk.

Dzięki naszemu kibicowaniu (ok.50 osób) drużyna miejscowych pokonała wyraźnie przyjezdnych. Po zakończonym meczu i po ogołoceniu automatów ze słodyczy, napojów i popcornu, cała ekipa udała się na sesję zdjęciową i po autografy. Dzieciakami opiekowali się dyrektor Maria Rysztak, nauczyciele: Barbara Gontarz, Piotr Gontarz, oraz rodzice: pani Teresa Tracz, pan Marek Pilip i straszy kibic Paweł Gontarz

Dziękujemy pani Dorocie Późniak – wychowance naszej szkoły i byłej zawodniczce klubu Start Lublin, a także pani Iwonie Godula, która postarała się o darmowe wejściówki na ten mecz. Obydwie towarzyszyły nam również przed, w trakcie i po meczu.

Piotr Gontarz, Barbara Gontarz

Wycieczka do Lublina Wycieczka do Lublina Wycieczka do Lublina
Wycieczka do Lublina Wycieczka do Lublina Wycieczka do Lublina
Wycieczka do Lublina Wycieczka do Lublina Wycieczka do Lublina
Inwestycje Gminne