Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Dzień Babci i Dziadka 2018 - SP Stanisławów

Dzień Babci i DziadkaUroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka to tradycja kultywowana w naszej szkole od lat. Również i tym razem odbyła się z tej okazji miła uroczystość, na którą zostało zaproszone zacne grono Babć i Dziadków naszych uczniów. Dyrektor szkoły pani Mariola Kudełka powitała licznie przybyłych gości kierując do nich wiele ciepłych słów oraz życząc im dużo zdrowia, pogody ducha, zadowolenia i pociechy z wnuków. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie a przy okazji wyrazić swoją miłość, przywiązanie oraz wdzięczność za opiekę i poświęcenie. Wnuczęta przygotowały również własnoręcznie wykonane upominki, które wraz z życzeniami wręczyły swoim babciom i dziadkom.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, w czasie którego nie zabrakło wspaniałego "płonącego" tortu. Uroczystość przebiegała w bardzo przyjemnej, rodzinnej atmosferze dostarczając zebranym wielu niezapomnianych wzruszeń, dzięki czemu na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Nad całością czuwały panie: Regina Wojciechowska, Agnieszka Skowyra-Łach, Magdalena Puźniak, Justyna Wlizło, Alicja Lal i Katarzyna Grochowska.

Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka
Inwestycje Gminne