Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Konkurs wielkanocny rozpoczęty

Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych w gminy Józefów w powiecie biłgorajskim, dbając o świąteczne tradycje, mogą się wykazać swoimi zdolnościami plastycznymi. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w dorocznym konkursie na palmę i stroik wielkanocny.

Konkurs wielkanocny rozpoczętyOrganizatorzy nie narzucają techniki wykonania prac, ani materiałów, które zostaną użyte do ich przygotowania. Liczą na pomysłowość młodych twórców i ich niczym nieograniczoną wyobraźnię.

Konkursowe propozycje z imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą i nazwą placówki należy składać w siedzibie józefowskiego MOK do 20 marca. Jury, powołane przez organizatorów, nagrodzi po trzy najciekawsze prace z podziałem na grupy wiekowe, przedszkolaków, a także uczniów klas I - III oraz IV - VII podstawówek.

W ubiegłorocznej edycji konkursu jury oceniło aż 130 propozycji, w tym 98 stroików i 32 palmy. Poziom był tak wyrównany, że w kilku kategoriach członkowie komisji przyznali po kilka równorzędnych nagród. Organizatorzy artystycznej rywalizacji także w tym roku liczą na aktywność i kreatywność uczestników. Podsumowanie konkursu jest planowane na 22 marca.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne