Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Sukces w konkursie matematycznym! - SP Józefów

MiMaKW dniu 22.03.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie odbył się gminny etap konkursu matematycznego dla klas trzecich MiMaK.

Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali uczniowie z klasy III"a" – Jakub Bednarczyk, Jakub Droździel, Łukasz Kleban, Norbert Kluczkowski, Aleksandra Lipian, Maja Milewska, Natalia Surmacz, Aleksandra Trześniowska oraz uczniowie z klasy III"b" – Karina Holko, Gabriela Kula, Patrycja Pawlik, Maja Podolak i Mateusz Torbiak.

MiMaKDo etapu powiatowego powyższego konkursu zakwalifikowali się i godnie zaprezentują naszą szkołę uczniowie z klasy III"a" – Jakub Bednarczyk, Aleksandra Lipian, Maja Milewska oraz uczniowie z klasy III"b" – Gabriela Kula i Mateusz Torbiak.

Uczniów do konkursu przygotowały wychowawczynie pani Monika Pasierbiewicz i pani Małgorzata Hołys-Szado.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Inwestycje Gminne