Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Niepodległościowy konkurs fotograficzno-literacki

Rozpoczęła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem". Tym razem organizatorzy ze Szkoły Podstawowej w Józefowie zachęcają uczestników, by przygotowali prace, nawiązujące do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zamknij w kadrze, opowiedz pióremFotografie i opisy literackie powinny odnosić się do miejsc przyrodniczych, na których rozegrały się wydarzenia związane z walkami o niepodległą ojczyznę lub z bohaterami tych walk.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na miejsce zamieszkania, zdolności fotograficzne czy literackie. Ich prace będą oceniane w czterech kategoriach: uczniów klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, siódmoklasistów i gimnazjalistów oraz młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Propozycje można przesyłać do 27 kwietnia, a wyniki będą ogłoszone 18 maja. Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z wręczeniem nagród, odbędzie się 29 maja.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronach: www.spjozefow.hekko.pl i www.jozefow.lublin.lasy.gov.pl i www.ejozefow.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerami: 84 687 80 79 i 602 125 995 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Honorowymi patronami czwartej edycji konkursu "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem biało-czerwonym atramentem"Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, Burmistrz Józefowa Roman Dziura oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Józefów Stanisław Nawrocki.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne