Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Turniej BRD - eliminacje gminne 2018 - SP Majdan Nepryski

Turniej BRDDnia 12 kwietnia 2018 r., po raz kolejny odbyły się gminne eliminacje "Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego". W turnieju rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych reprezentacje ze szkół z terenu Gminy Józefów.

Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim reprezentowały drużyny w składzie: Izabela Biszczanik, Wiktoria Buczkowska, Konrad Kudełka (oddział gimnazjalny) oraz Marceli Marzec, Maciej Litwin, Mikołaj Paska, Marcin Szkałuba (chłopcy z klasy VII i VI).

Zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i gimnazjum w pierwszej konkurencji rozwiązywali test wiadomości z przepisów ruchu drogowego oraz test ze skrzyżowań. W drugie konkurencji zmierzyli się z torem, na który składało się osiem przeszkód (slalom z ograniczeniami, rynna, żmijka, korytarz z desek, łezka, ósemka, przemieszczenie pachołka w czasie jazdy, zatrzymanie w miejscu).

Nad prawidłowością przebiegu gminnych eliminacji BRD czuwała p. Renata Bednarczyk, nauczyciele techniki i wychowania fizycznego.

Po zakończeniu wszystkich konkurencji nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez Urząd Gminy w Józefowie.

Gratulujemy SP w Majdanie Nepryskim - drużynie gimnazjum za zajęcie I miejsca i awansu do eliminacji powiatowych oraz drużynie chłopców z klasy VII i VI za zajęcia II miejsca. Życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Gontarz, Ewa Marzec i Piotr Gontarz

Turniej BRD Turniej BRD Turniej BRD
Inwestycje Gminne