Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Zawodowy strzał w 10! - wybierz swoją przyszłość - SP Józefów

Zawodowy strzał w 10W dniu 13 kwietnia 2018 w hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących uczniowie naszej szkoły z klas VII oraz II i III oddziałów gimnazjalnych uczestniczyli w przedsięwzięciu pod hasłem: "Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość" organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z organami prowadzącymi szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe. Celem imprezy była przede wszystkich promocja szkolnictwa zawodowego, zachęcenie uczniów do podjęcia nauki w szkołach branżowych i technikach, świadome planowanie przebiegu dalszej kariery edukacyjnej jak również zmiana panujących w społeczeństwie stereotypów o "wyższości szkolnictwa ogólnego nad zawodowym".

Biłgorajska "Budowlanka" zaprezentowała pokazy umiejętności zawodowych w  około 30 kierunkach kształcenia m.in.: technik ekonomista, technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik informatyk, technik logistyk, technik obsługi turystycznej, technik przemysłu mody, technik spedytor, technik usług fryzjerskich, technik budownictwa a  Branżowa Szkoła I Stopnia w zawodach: cukiernik, krawiec, magazynier-logistyk, piekarz i sprzedawca.

Wyjazd na targi zawodów do Biłgoraja został zorganizowany przez doradcę zawodowego panią Ewelinę Skałecką przy współpracy z opiekunami panią Małgorzatą Rabiegą, panią Joanną Kraską, pedagogiem Rafałem Knapem oraz księdzem Marcinem Migasem.

Zawodowy strzał w 10 Zawodowy strzał w 10 Zawodowy strzał w 10
Zawodowy strzał w 10 Zawodowy strzał w 10 Zawodowy strzał w 10
Inwestycje Gminne