Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Ostatnie zgłoszenia w konkursie niepodległościowym

Uczestnicy tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem" mają coraz mniej czasu na zgłoszenie swoich propozycji. Szkoła Podstawowa w Józefowie czeka na nie jeszcze przez kilka dni i przypomina, że obecna edycja nawiązuje do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ostatnie zgłoszenia w konkursieStąd też hasło "Zamknij w kadrze, opowiedz piórem biało-czerwonym atramentem", a konkursowe fotografie i opisy literackie powinny odnosić się do miejsc przyrodniczych, na których rozegrały się wydarzenia związane z walkami o niepodległą ojczyznę lub z bohaterami tych walk.

Swoje propozycje mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani, bez względu na miejsce zamieszkania, a prace będą oceniane w czterech kategoriach: uczniów klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, siódmoklasistów i gimnazjalistów oraz młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w piątek 27 kwietnia. Wyniki będą ogłoszone 18 maja, a oficjalne podsumowanie konkursu jest planowane na 29 maja.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach: www.spjozefow.hekko.pl i www.jozefow.lublin.lasy.gov.pl i www.ejozefow.pl, albo uzyskać telefonicznie pod numerami: 84 687 80 79 i 602 125 995 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Tegorocznej edycji konkursu patronują Lubelski Kurator Oświaty, Burmistrz Józefowa i Nadleśniczy Nadleśnictwa Józefów.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne