Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Sukcesy naszych uczniów - SP Majdan Nepryski

Sukcesy naszych uczniówW ramach współzawodnictwa szkół na boisku sportowym w Józefowie odbyły się Igrzyska Dzieci Szkolnych w minipiłce nożnej chłopców. W skład zespołu Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim weszli: Aron Garbiec, Paweł Berdzik, Miłosz Czerwieniec, Marcin Szkałuba, Maciej Litwin, Kacper Mielniczek, Adrian Przytuła, Mattia Scotti, Mikołaj Paska i Łukasz Rogowski.

Na szczeblu gminnym: I miejsce zdobyła drużyna z Majdanu Nepryskiego; II miejsce drużyna z Józefowa – wynik 7:0.

Na szczeblu międzygminnym: chłopcy z Majdan Nepryskiego, także wywalczyli I miejsca z drużyną z Tereszpola i Aleksandrowa z wynikami 4:0, awansując na zawody powiatowe.

Kolejnym sukcesem uczniów w składzie: Maria Marzec (kl IV), Gabriela Kozyra (kl. V) oraz Jakub Garbiec (kl. VI) jest zdobycie I miejsca w Gminnym Turnieju Prewencyjnym "Jestem Bezpieczny". W dniu 26.04.2018 r. drużyna z Majdanu Nepryskiego najlepiej napisała test i zakwalifikowała się do turnieju powiatowego.

Uczniów przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: Barbara Gontarz i Piotr Gontarz.

W dniu 24.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Ekologicznym, który odbył się w Zespole Szkół w Krasnobrodzie. Uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

  • Klasy IV – V: I miejsce: Antoni Pastuszek kl. IVa i Oliwia Dzik kl. Va;
  • Klasy VI – VII: II miejsce: Jakub Garbiec kl. VIa  i Wiktoria Lal kl. VIIa.

Do konkursów uczniów przygotowywały nauczycielki przyrody: Ewa Lipian i Monika Basińska-Lal.

Dnia 27.04.2018 r. odbyły się dwa konkursy, w których uczestniczyły uczennice z naszej szkoły i odniosły sukcesy: Mały Konkurs Recytatorski w MOK w Józefowie – wyróżnione zostały: Gabriela Hanys kl. IV a, Magdalena Rawiak  kl. II, do etapu powiatowego zakwalifikowała się Amelia Buczkowska z kl. V. W konkursie brały również udział: Oliwia Bielak kl. IV a, Anita Margol kl. IV a, Laura Bodys kl. II.

Międzygminny Konkurs Ortograficzny w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie - "Mistrzem Ortografii" kl. VI – VII została Dominika Oleszczak z kl. VI, a "Wicemistrzem” została Martyna Puźniak z kl. VII. W konkursie uczestniczyły także: Oliwia Bielak Kl. IV a, Gabriela Kozyra kl. V.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Anna Gontarz, Elżbieta Kolaszyńska i Stanisława Szpinda.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukcesy naszych uczniów Sukcesy naszych uczniów Sukcesy naszych uczniów
Inwestycje Gminne