Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - wypadkom zapobiegamy" – SP Majdan Nepryski

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla DzieciUczniowie naszej szkoły brali udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy – wypadkom zapobiegamy", który miał na celu promowanie wśród dzieci pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na wsi oraz poszerzenie wiedzy z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym. Terenowa Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Biłgoraju przyznała wyróżnienie uczennicy klasy IVa Marii Marzec.

Dnia 27 kwietnia 2018 r. w naszej szkole pan Henryk Paska – zastępca Kierownika KRUS w Biłgoraju wraz z panem Zbigniewem Antoniakiem z Wydziału Prewencji Wypadkowej wręczyli Marysi wyróżnienie oraz nagrodę rzeczową w postaci plecaka i zestawu świateł rowerowych. Natomiast uczennica klasy VII Wiktoria Lal i uczeń klasy I Bruno Knap otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Uczniów przygotowali nauczyciele: pani Ewa Marzec i pan Rafał Knap. Dziękujemy Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Biłgoraju za przygotowanie konkursu na etapie powiatowym.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci
Inwestycje Gminne