Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego - SP Józefów

WYNIKI
IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego
"Zamknij w kadrze, opowiedz piórem z biało-czerwonym atramentem"

Kategoria kl. I – III szkoły podstawowe:

  • Nagroda: Marta Malinowska "Poległym w Błudku", Szkoła Podstawowa im.  Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.
  • Nagroda: Martyna Oleszczak "Brzozowy krzyż", Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Kategoria kl. IV – VI szkoły podstawowe:

  • Nagroda: Sandra Derylak "Rozmowa z kamieniem" Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Lipinach Górnych.
  • Nagroda: Kacper Świst "Ocalić od zapomnienia", Zespół Szkół w Krasnobrodzie.
  • Nagroda: Emilia Kuźmiczuk "Kaskady na rzece Sopot", Szkoła Podstawowa nr 54 przy SOSW w Lublinie.
  • Wyróżnienie: Nikodem Jerzy Stasiak "Mały Patriota" Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem.
  • Wyróżnienie: Rafał Mankiewicz "Krzyk ciszy" Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego w Świdniku.
  • Wyróżnienie: Martyna Poniewozik "Dolina Krzyży" Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego w Świdniku.
  • Wyróżnienie: Dominika Oleszczak "Naszym bohaterom" Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim.

Kategoria kl.VII szkoły podstawowej i szkoły gimnazjalne:

  • Nagroda: Karolina Rycerz "O zapomnieniu" Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Bystrzycy Starej.
  • Nagroda: Weronika Filipczyk "Płatki wspomnień" Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu.
  • Nagroda: Olga Sobkowicz "Krzyż wolności" Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Bystrzycy Starej.
  • Wyróżnienie: Dominika Czuj "Ratunek z gór", Gimnazjum nr 22 przy SOSW w Lublinie.
  • Wyróżnienie: Kaja Peć "Nurt niepodległości" Szkoła Podstawowa im.  Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.
  • Wyróżnienie: Eliza Karaś "Powstanie Wielkopolskie" Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstania Wielkopolskiego w Wolsztynie.

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne i dorośli:

  • Nagroda: Alicja Danuta Bryguła "Polskość" I LO im. M. Kopernika w Parczewie.
Inwestycje Gminne