Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Ostatnie zgłoszenia na turniej tenisowy

Kończą się zapisy chętnych do udziału w tegorocznym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Józefowa. Organizowane po raz siódmy zawody odbędą się w sobotę 16 czerwca, a termin przyjmowania zgłoszeń upływa dzień wcześniej.

Ostatnie zgłoszenia na turniej tenisowyDo rywalizacji mogą przystąpić tenisiści w różnym wieku, od kilkuletnich dzieci, po dorosłych. Turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach wiekowych - uczniów klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, siódmoklasistów i gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. System rozgrywek zależy od liczby uczestników.

Zgłoszenia chętnych można przesyłać do piatku 15 czerwca za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefonicznie pod numer: 84 687 80 79, albo osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Józefowie.

Do udziału w zawodach, współfinansowanych przez Gminę Józefów, zachęca Uczniowski Klub Sportowy "Herkules", działający przy miejscowej szkole podstawowej.

Początek sobotnich zawodów o 9:00.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne