Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Konkurs Pięknego Czytania - SP Stanisławów

"Kto czyta, żyje podwójnie"

Konkurs Pięknego CzytaniaDnia 14.06.2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Pięknego Czytania. Przebiegał w II kategoriach wiekowych: kl. I-III oraz kl. IV- VII. Cele konkursu to: kształcenie umiejętności płynnego czytania, wzbudzanie zainteresowania książką, uwrażliwianie na piękno literatury. Wszyscy czytający zaprezentowali się pięknie, więc jury miało "twardy orzech do zgryzienia". Po intensywnych obradach komisja w składzie: Bernarda Hejzner, Elżbieta Olędzka i Justyna Wlizło wyłoniła zwycięzców.

  • Kategoria klas I-III - Dominika Nędzyńska
  • Kategoria klas IV-VII - Maja Dobek

Konkurs pokazał, że kontakt z książką nie jest naszym uczniom obcy i chętnie sięgają oni po literaturę. Organizatorem konkursu była pani Ewa Knap.

Konkurs Pięknego Czytania Konkurs Pięknego Czytania Konkurs Pięknego Czytania
Inwestycje Gminne