Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Tenisiści z pucharami (foto)

Ponad 20 zawodniczek i zawodników zagrało w tegorocznym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Józefowa. Organizowane po raz siódmy zawody stały na wysokim poziomie, a rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych.

Tenisiści z pucharamiW najmłodszej, w której występowali uczniowie z klas I - III podstawówek, zwyciężył Hubert Słupski, drugi był Jakub Bednarczyk, a na trzecim stopniu podium stanęli Kamil Wlaź i Nikola Buczkowska.

Spośród ich starszych kolegów z klas IV - VI najlepiej spisał się Hubert Chodara, na drugiej pozycji zawody ukończył Miłosz Wojciechowski, a na trzeciej - Kacper Łepik.

W grupie siódmoklasistów i gimnazjalistów puchar Burmistrza odebrał Kacper Mielniczek, drugi był Mikołaj Kraczek, a trzecie miejsce zajął Ireneusz Szpinda.

Największymi umiejętnościami i doświadczeniem wykazali się zawodnicy, którzy startowali w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Zawody w tej kategorii wygrał jedyny zwycięzca spoza Józefowa - Filip Chudy z Biłgoraja, a kolejne miejsca na podium przypadły Dawidowi Giełczykowi i Tomaszowi Jaworowskiemu.

Turniej otworzyli dyrektor Szkoły Podstawowej w Józefowie Edyta Nieśpiał i prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Herkules" Tomasz Kukiełka, który wręczał trofea zwycięzcom.

Zmagania tenisistów współfinansowała Gmina Józefów.

Tenisiści z pucharami Tenisiści z pucharami Tenisiści z pucharami
Tenisiści z pucharami Tenisiści z pucharami Tenisiści z pucharami

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne