Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Dzień Języków Obcych - SP Stanisławów

Dzień Języków Obcych18 czerwca już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Łączy on elementy nauki i zabawy oraz stanowi niezwykłą motywację do działania zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów, podkreśla znaczenie języków obcych we współczesnym świecie. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie pt. "Stone Soup" oraz krótką scenkę, pokazującą jak ważna jest nauka języków obcych. Mieliśmy okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek i obejrzeć bardzo ciekawe inscenizacje. Dodatkowo delektowaliśmy się angielską herbatką oraz podziwialiśmy stoisko prezentujące charakterystyczne elementy Wielkiej Brytanii: flagę, czerwone budki telefoniczne, magazyny, gazety oraz książki w j. angielskim.

Dzień Języków Obcych po raz kolejny pokazał, iż uczenie się języków innych ludzi pomaga nam się wzajemnie zrozumieć oraz przekroczyć różnice kulturowe. Nad wszystkim czuwała p. Katarzyna Ungier.

Dzień Języków Obcych Dzień Języków Obcych Dzień Języków Obcych
Inwestycje Gminne