Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 - SP Stanisławów

Uroczyste zakończenie roku szkolnego22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Jest to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy i beztroski.

Na wstępie dyrektor szkoły pani Mariola Kudełka przypomniała wszystkie sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów, jakie odnieśli w różnych konkursach i zawodach w mijającym roku. Podkreśliła, że jest to duża zasługa zarówno nauczycieli jak i rodziców, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły, troszczyli się o rozwój i wychowanie swoich dzieci.

Przyznano wiele nagród i wyróżnień. Tytuł Ucznia Roku otrzymała Maja Dobek; Czytelnikiem Roku w kategorii kl. I-III został Oskar Szponar, natomiast w kategorii kl. IV-VII Julia Podolak. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę na różnych uroczystościach szkolnych i państwowych: Julia Podolak, Maja Dobek i Piotr Dobek. Nagrodzeni zostali także ci, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły ramach Samorządu Uczniowskiego – Michalina Słupska i Piotr Dobek.

W kolejnej części tradycyjnie odbyła się krótka część artystyczna, podczas której uczniowie skierowali słowa podziękowania do wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz swoich rodziców w formie wierszy i piosenek, a także wręczając upominki. Na koniec głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Niedbała, dziękując nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie dzieci, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Inwestycje Gminne