Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - SP Stanisławów

"Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"

VIII Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaNasza szkoła po raz kolejny włączyła się do międzynarodowej akcji propagującej tabliczkę mnożenia. Do wydarzenia zgłosiło się 4579 szkół z 36 krajów na całym świecie. Akcja ma zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Jest okazją dla uczniów do nadrobienia "tabliczkowych" zaległości po wakacjach.

Na lekcjach matematyki, dzieci z klas 4-7 sprawdzały swoją znajomość tabliczki. Uczniowie wybierali losy z pięcioma przykładami. Egzamin zdany - wszystkie odpowiedzi poprawne w ciągu 3 minut. Wszyscy, którzy zdali egzamin otrzymali LEGITYMACJĘ MT EXPERT. Egzamin niezdany można było powtórzyć po 1 godzinie. Tytuł MT EXPERTA uzyskało 12 uczniów naszej szkoły. Po egzaminach uczniowie rozwiązywali zadania wymagające znajomości tabliczki mnożenia.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Pokazały, że można przypominać tabliczkę z uśmiechem.

GRATULUJEMY wiedzy i odwagi.

Akcję koordynowała nauczycielka matematyki Anna Adamczuk-Borys.

Inwestycje Gminne