Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

100 lat niepodległości Polski!!! - SP Stanisławów

100 lat niepodległości PolskiDnia 14.11.2018 r. pod takim hasłem w naszej szkole świętowaliśmy setną rocznicę odrodzenia się Polski. Dzień ten miał podniosły, a zarazem radosny charakter. Cała społeczność naszej szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi w skupieniu i zadumie wysłuchała montażu słowno-muzycznego zatytułowanego "Spotkajmy się w Polsce - siedem przystanków, w tym jeden szczególnie radosny" przygotowanego przez uczniów klas V i VII. Były życzenia, tort oraz wspólnie odśpiewane sto lat dla Niepodległej. Uroczystość wraz z uczniami przygotowała pani Katarzyna Traczyk-Surmacz.

100 lat niepodległości Polski 100 lat niepodległości Polski 100 lat niepodległości Polski
100 lat niepodległości Polski 100 lat niepodległości Polski 100 lat niepodległości Polski
100 lat niepodległości Polski 100 lat niepodległości Polski 100 lat niepodległości Polski
Inwestycje Gminne