Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej - SP Stanisławów

III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej HalowejW dniu 9 stycznia nasi uczniowie wzięli udział w III Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej Halowej dla klas I-III, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Majdanie Nepryskim. Zarówno nasza drużyna dziewczęca jak i chłopięca zajęły trzecie miejsce. Szkołę reprezentowali: Kacper Gontarz, Dominik Garduła, Szymon Siedlecki, Igor Mateja, Konrad Teterycz, Fabian Szponar, Martyna Kudełka, Amelia Kozyra, Weronika Kozyra, Roksana Gontarz, Klaudia Kudełka, Emilia Waszczuk. Wśród najlepszych zawodniczek turnieju znalazła się między innymi uczennica naszej szkoły Emilia Waszczuk, która w nagrodę otrzymała zaproszenie do rozwijania piłkarskich pasji w zespole UKP z Wólki Panieńskiej. Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Agnieszka Skowyra-Łach, p. Katarzyna Traczyk-Surmacz oraz p. Cezary Borkowicz.

III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej
Inwestycje Gminne