Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Matematyka Dzika - SP Stanisławów

Matematyka DzikaW dniu 12 marca br. w Szkole Podstawowej w Stanisławowie obchodzono "Dzień Matematyki 2019", którego inicjatorem i organizatorem w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve.

Nasza szkoła dołączyła się do obchodów poprzez uczestnictwo uczniów klasy V i VII w klasowych konkursach matematycznych. Zadania zostały przygotowane przez organizatora krajowego Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve pod patronatem merytorycznym e-math.pl.

Idea obchodzenia Dnia Matematyki w naszej szkole miała na celu pokazanie uczestnikom, że matematyka to nie tylko żmudna nauka i rozwiązywanie zadań. Uczniowie podczas turnieju nabywali umiejętność pracy w grupach, wykazywali się kreatywnością, poczuciem humoru oraz sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując łamigłówki. Rywalizacja miała przede wszystkim pokazać, że matematyką można się bawić i chyba nam się to udało!

Matematyka Dzika Matematyka Dzika Matematyka Dzika
Matematyka Dzika Matematyka Dzika Matematyka Dzika
Inwestycje Gminne