Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Rodzina to My - Dzień Rodziny w naszej szkole - SP Stanisławów

Dzień Rodziny24 maja naszą szkołę odwiedzili rodzice, by wspólnie z dziećmi świętować ten wyjątkowy dzień - Dzień Rodziny. Niespodzianką przygotowaną specjalnie dla nich były występy i upominki. Podczas części artystycznej dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze, a także zaprezentowały układy taneczne. Na koniec rodzice razem ze swoimi pociechami zatańczyli do słów piosenki My3 pt. "Drodzy Rodzice". Nie jednemu z nich zakręciła się w oku łza. Następnie goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Nad całością czuwały panie: Magdalena Późniak, Justyna Wlizło, Anna Szopa, Agnieszka Skowyra-Łach, Katarzyna Traczyk-Surmacz.

Dzień Rodziny Dzień Rodziny Dzień Rodziny
Dzień Rodziny Dzień Rodziny Dzień Rodziny
Dzień Rodziny Dzień Rodziny Dzień Rodziny
Dzień Rodziny Dzień Rodziny Dzień Rodziny
Inwestycje Gminne