Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Dzień Dziecka 2019 - SP Stanisławów

Dzień Dziecka4 czerwca w naszej szkole obchodzony był Dzień Dziecka. Jak co roku z tej okazji Rada Rodziców oraz nauczyciele przygotowali szereg atrakcji - konkurencje sportowe, konkursy wiedzy oraz słodkie upominki. Tego dnia gościliśmy także uczniów z SP Majdan Nepryski, którzy wspólnie z uczniami ze Stanisławowa rozegrali turniej piłki ręcznej. Obie drużyny walczyły zaciekle, jednak drużyna z Majdanu okazała się lepsza. Wspólna zabawa była znakomitą odskocznią od szkolnych obowiązków. Na buziach wszystkich dzieci gościł uśmiech.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka
Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka
Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka
Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka
Inwestycje Gminne