Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 - SP Stanisławów

Uroczyste zakończenie roku szkolnego19 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19. Dyrektor szkoły pani Kazimiera Gontarz przypomniała wszystkie sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów, jakie odnieśli w różnych konkursach i zawodach w mijającym roku. Podkreśliła, że jest to duża zasługa zarówno nauczycieli jak i rodziców, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły, troszczyli się o rozwój i wychowanie swoich dzieci.

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zaangażowani w pracę na rzecz szkoły otrzymali nagrody oraz dyplomy:

  • Klasa I - Emilia Waszczuk, Angelika Momot, Klaudia Kudełka,
  • Klasa II - Martyna Kudełka,
  • Klasa III - Roksana Gontarz, Dominik Garduła,
  • Klasa IV - Dominika Nędzyńska, Wojciech Nędzyński, Natalia Przytuła, Mikołaj Naklicki,
  • Klasa V - Maja Dobek, Karolina Przytuła, Agata Gontarz,
  • Klasa VII - Michalina Słupska.

Przyznano także dyplom za uzyskanie najwyższej średniej w nauce, który trafił w ręce klasy V.

Sportowcem Roku w kategorii dziewcząt została Justyna Momot, natomiast w kategorii chłopców Dawid Mazur. Czytelnikiem Roku w kategorii kl. I-III została Martyna Kudełka, natomiast w kategorii kl. IV-VI Karolina Przytuła. Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy aktywnie pracowali na rzecz szkoły oraz godnie reprezentowali szkołę na różnych uroczystościach gminnych i państwowych: Michalina Słupska, Justyna Momot i Piotr Dobek. Przyznano także puchary dla najładniejszej klasy - otrzymały je klasy II, V i VI.

W kolejnej części odbyła się część artystyczna, podczas której uczniowie klasy VIII skierowali słowa podziękowania do wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz swoich rodziców w formie wierszy i piosenek, a także wręczając upominki.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Uczniowie w radosnych nastrojach udali się do klas na ostatnie przed wakacjami spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Inwestycje Gminne