Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Ślubowanie klasy I - SP Stanisławów

Ślubowanie klasy I4 października w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stanisławowie odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej. Jest to ważne wydarzenie w kalendarzu imprez szkolnych. Uczniowie klasy I i II zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym, po czym pierwszoklasiści przystąpili do "egzaminu" przed zaproszonymi gośćmi. Następnie w symboliczny sposób, poprzez przysięgę i pasowanie ołówkiem, zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

Z tej okazji, w imieniu rodziców, grona pedagogicznego, pracowników szkoły oraz wszystkich uczniów naszej szkoły, życzymy Pierwszakom dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz wielu szkolnych przyjaciół.

Uroczystość przygotowały panie: Katarzyna Traczyk-Surmacz, Marlena Strzęciwilk i Agnieszka Skowyra-Łach.

Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Inwestycje Gminne