Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Babcia czyta bajki - SP Stanisławów

Babcia czyta bajkiW pewien wrześniowy poranek przedszkolaki z oddziałów naszej szkoły miały przyjemność gościć u siebie babcię Radzia i Szymona, panią Jadzię. Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania przez dzieci bajki o kotku Tofiku przeczytanej przez babcię, w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.

Po wysłuchaniu opowiadania dzieci wzięły udział w ciekawych zajęciach o tematyce jesiennej. Nasz gość przywiózł ze sobą cały arsenał pomocy dydaktycznych. Były to dary jesieni, a wśród nich zwykłe liście, które jednak okazały się być nie takimi zwykłymi, ponieważ  pani Jadzia wraz z dziećmi wyczarowała z nich przepiękne róże. Gotowy bukiet przyozdobił naszą salę. Przedszkolaki dowiedziały się co można zrobić z dyni, jarzębiny czy dzikiej róży. Nie zabrakło również konkursu, za który uczestnicy otrzymali nagrody. Wszyscy zostali obdarowani słodkościami i pyszną konfiturą z leśnej żurawiny. Na koniec spotkania dzieci podziękowały wręczając własnoręcznie przygotowany prezent.

Serdecznie dziękujemy pani Jadwidze Niedbała za wizytę w naszej grupie. Dzieci z pewnością zapamiętają te zajęcia na długo.

Spotkanie zorganizowała pani Justyna Wlizło.

Babcia czyta bajki Babcia czyta bajki Babcia czyta bajki
Babcia czyta bajki Babcia czyta bajki  
Inwestycje Gminne