Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Cyrk "Focus" w szkole - SP Stanisławów

Cyrk "Focus" w szkole9 października 2019 r. mieliśmy okazję gościć w naszej szkole artystów z cyrku "Focus". Dwoje artystów sprawiło, że cała publiczność szkolna bawiła się doskonale.

W programie występu znalazły się: pokaz iluzji, akrobacje na mini rowerku, żonglerka piłkami i maczugami cyrkowymi, zabawy z tresowanym pieskiem. Zgromadzeni uczniowie zabawiani byli przez Wesołego Klauna oraz oglądali pokaz umiejętności fakira. Nie zabrakło też atrakcji poza cyrkowych, z których największym powodzeniem cieszyła się wizyta wśród publiczności wielkiej jaszczurki - Legwana Zielonego.

Wybrani przez artystów uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać triki cyrkowe, ale także wzięli  czynny udział w realizacji niektórych zadań. Pełni zapału, z różnym skutkiem próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor.

Wspaniały występ dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali za niezwykłe widowisko. Po występie chętni mogli podejść do artystów i kupić pamiątki.

Cyrk "Focus" w szkole Cyrk "Focus" w szkole Cyrk "Focus" w szkole
Cyrk "Focus" w szkole Cyrk "Focus" w szkole Cyrk "Focus" w szkole
Inwestycje Gminne