Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Ratujemy i uczymy ratować - SP Stanisławów

Ratujemy i uczymy ratować16 października obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku organizuje akcję bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób. Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły są bardzo chętni do udzielania pomocy, więc już drugi raz wzięli udział w tej akcji, która w naszej szkole rozpoczęła się punktualnie o wyznaczonej godzinie. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uczyć najmłodszych, jak ratować ludzkie życie. Umiejętność ta jest niezwykle ważna i potrzebna. Bez wątpienia za rok również przyłączymy się do tego wspaniałego przedsięwzięca. Koordynatorami byli: p. Damian Górnik, p. Marlena Strzęciwilk, p. Agnieszka Skowyra-Łach.

Ratujemy i uczymy ratować Ratujemy i uczymy ratować Ratujemy i uczymy ratować
Inwestycje Gminne