Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Warsztaty plastyczne: "Wśród lasów, wzgórz i pejzaży..." - SP Józefów

Warsztaty plastyczneRoztoczański Park Narodowy zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w warsztatach plastycznych, które miały miejsce 21 listopada 2019 r. w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym RPN w Zwierzyńcu. Każda szkoła, która brała udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Prac Plastycznych "Śladami Aleksandry Wachniewskiej, malarki i orędowniczki przyrody Roztocza" mogła wytypować trzy osoby z klas 4-8 do udziału w warsztatach plastycznych dla szczególnie uzdolnionych uczniów.

Z naszej szkoły były to: Malwina Marzec, Gabriela Pastuszek, Aleksandra Pastuszek, które pod opieką pani Marii Mielniczek i rodziców twórczo pracowały przez kilka godzin. Tym razem dziewczęta malowały na szkle posługując się szeroką gamą barwną i przedstawiały charakterystyczne dla roztocza lasy, wzgórza i pejzaże. Podczas warsztatów panowała miła, twórcza atmosfera. Uczennice poznały nową technikę plastyczną i pogłębiły swoją wiedzę o szkle artystycznym.

Udział w takiej formie aktywności twórczej z pewnością przyczynił się do rozwijania pasji i zainteresowań dzieci.

Warsztaty plastyczne Warsztaty plastyczne Warsztaty plastyczne
Warsztaty plastyczne Warsztaty plastyczne Warsztaty plastyczne
Warsztaty plastyczne Warsztaty plastyczne Warsztaty plastyczne
Inwestycje Gminne