Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Konkurs bożonarodzeniowych kartek

Wykonana przez siebie z życzeniami od serca może być wyjątkowym, świątecznym prezentem. W dobie SMS-ów i internetu Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zachęca najmłodszych, młodych i dorosłych mieszkańców do kultywowania tradycji i ujawnienia swoich talentów plastycznych w konkursie na "Tradycyjną kartkę świąteczną".

Konkurs bożonarodzeniowych kartekOrganizatorzy nie narzucają techniki wykonania prac. Ważne, by ich format nie był większy niż A5. Kartki będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych - przedszkolaków, uczniów klas I - IV i V - VIII szkół podstawowych oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy.

Jury będzie brać pod uwagę estetykę konkursowych propozycji, kreatywność autorów, a także ich pomysłowość i samodzielność wykonania kartek.

Prace można składać do 10 grudnia w MOK w Józefowie, a wyniki konkursu mają być ogłoszone podczas jego uroczystego podsumowania trzy dni później.

Pełny regulamin jest dostępny na stronie internetowej: www.ejozefow.pl, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 84 687 81 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W ubiegłorocznej edycji jury oceniło aż 135 prac, wykonanych m.in. z kolorowego papieru, bibuły, a nawet z makaronu czy... dyni. Efekty pracy uczestników tegorocznego konkursu poznamy 13 grudnia.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne